صفحه اصلي > درباره ما 

به نام خدا

سبک زندگی در مفهوم کلی خود به معنای الگوی رفتاری انسان در ابعاد فردی و اجتماعی است که مباحث و موضوعات مختلفی را شامل می شود. نوع پوشش، سبک تغذيه، شيوه های گذران اوقات فراغت، مسکن گزينی و آپارتمان نشينی، فرهنگ شهروندی و روابط اجتماعی از مهم ترين موضوعاتی هستند که تعيين کننده و نمايانگر سبک زندگی افراد و گروه های اجتماعی هستند.
يکی از مهم ترين عناصر سبک زندگی انتخابی بودن آن است که امروزه تحت تأثير فناوری های نوين ارتباطی، شيوه های گوناگونی پيش روی افراد و جامعه قرار گرفته است. پروسه تغيير سبک زندگی ايرانی اسلامی و ترويج شيوه زندگی غربی از سوی شبکه ها و سايت های مختلف خبری و اطلاع رسانی صورت می گيرد و در اين ميان فقدان پايگاهی خبری تحليلی با کارکرد وسيع اطلاع رسانی و رويکرد ايرانی اسلامی ميدان را برای عرض اندام هرچه بيشتر اين رسانه ها خالی گذارده است. بر اين اساس بر آن شديم با ايجاد يک پايگاه خبری تحليلی با موضوع سبک زندگی ايرانی اسلامی، تا حدی اين خلا را جبران کنيم.

اصول کلی
•    توجه  به مصالح کشور و انقلاب اسلامی و پرهيز از جريان سازی خلاف واقع؛
    اتخاذ رويکرد آسيب شناسانه به همراه ارايه راهکارهای عملی؛
    پايبندی به اخلاق رسانه‌ای و قوانين جاری کشور؛
    حفظ حقوق شهروندی و رعايت حريم خصوصی؛
    عدم انتشار اخبار و مطالب به نفع گروهک‌ها و جريان‌های معاند نظام؛
    پرهيز از سياه نمايی، در عين انعکاس واقعيت‌های موجود؛
    توجه به افکار عمومی و التزام به پاسخگويی در برابر مطالب توليد شده؛
•    استفاده از نظرات کارشناسان و کاربران؛
    فرصت برابر براي همگان در بيان نكات مثبت و منفي يك موضوع به همراه ارائه راهكارها از منظر علمي با هدف آگاهي بخشی و اصلاح امور؛
    ذكر منبع و احترام به مالكيت معنوي مطالب بازنشر شده.

پربيننده ترين ها