صفحه اصلي > گزارش 
مسافرت قسطی!

مسافرت قسطی!

مدارک لازم برای رزرو تور اقساطی نیز چک معتبر(شخصی یا دولتی)، پرینت گردش سه ماه اخیر حساب بانکی دسته چک یا حساب پشتیبان دسته چک، مهر شده توسط بانک، مانده حساب متناسب و موجه نسبت به مبلغ تعیین شده برای تور اقساطی، کپی شناسنامه و کارت ملی، قبض برق یا آب یا تلفن منزل مسافر است.
٠٥:٤٦ - 1397/06/22

ادامه مطلب


«بانک» داری یا «باشگاه» داری؟

«بانک» داری یا «باشگاه» داری؟

مقام معظم رهبری در دیدار اخیری که با رئیس‌جمهور و اعضای هیات دولت داشتند به مشکل بانک‌ها اشاره کردند و فرمودند: بانک‌ها به دلیل بنگاهداری و ایجاد مراکز آسایشی و رفاهی برای کارمندان خود با پول مردم به مشکل نقدینگی برخورد می‌کنند و این موضوع با نظارت باید حل شود.
٠٥:١٣ - 1397/06/12

ادامه مطلب


بیوه های 16 ساله

بیوه های 16 ساله

هانیه تا کلاس هفتم درس خواند و بعد ازدواج کرد. رؤیای این روزهایش بازگشت به مدرسه است اما می‌گوید عمه‌اش که حالا با او زندگی می‌کند، اجازه نمی‌ده
٠١:٤٧ - 1397/06/06

ادامه مطلب


25 هزار نزاع و درگیری تهران را به صدر رساند

25 هزار نزاع و درگیری تهران را به صدر رساند

90درصد نزاع‌ها بیشتر مربوط به نزاع‌های خیابانی است چرا که کمتر از 10 درصد از نزاع‌های خانوادگی به‌محاکم قضایی و پزشکی قانونی کشیده می‌شود. بیش از 90درصد ضرب و شتم‌های درون خانواده بخصوص خشونت مردان علیه زنان یا والدین نسبت به کودکان مخفی می‌ماند و به هیچ مرکز قضایی اعلام نمی‌شود.
٠٥:٥٢ - 1397/05/28

ادامه مطلب


حباب جهیزیه!

حباب جهیزیه!

خیابان خلوت است و مغازه‌ها از آن خلوت‌تر، به ندرت یک وانت یا کامیون برای خالی کردن بار وارد چهارراه می‌شود، اگر هم بعد از چند ساعت سر و کله ماشینی پیدا شود، بار زیادی ندارد. ‌ خبری نیست از تریلرهایی که بارهای بزرگ کارخانه‌ها و نمایندگی‌ها را برای فروشگاه‌های این بازار می‌آوردند، از مشتری هم خبری نیست مثل قبل نیست که خانواده‌ها گروه گروه برای تهیه جهیزیه این بازار را بالا و پایین کنند، کم پیش می‌آید در یک مغازه باز شود و کسی به قصد خرید پا به آن بگذارد.
٠٨:٣٦ - 1397/05/24

ادامه مطلب


می‌خواهم زنده بمانم اگر دلار بگذارد ...

می‌خواهم زنده بمانم اگر دلار بگذارد ...

سرطان درد است، هم برای بیمارانی که با آن دست و پنجه نرم می‌کنند و هم برای خانواده‌هایی که عزیزشان با این درد سر می‌کند اما این درد فقط جسمی و روحی نیست، چون این روزها با آشفته بازار ارز، درد نداری هم به مشکل این بیماران و خانواده‌هایشان اضافه می‌شود و جیب بیمار و خانواده‌اش را با هزینه بالای آزمایش، دارو و شیمی‌درمانی‌خالی می‌کند.
٠٣:٠١ - 1397/05/15

ادامه مطلب


از بالن سواری تا اسکورت در عروسی‌های لاکچری

از بالن سواری تا اسکورت در عروسی‌های لاکچری

هزینه عروسی چه گران و چه ارزان باشد، تاثیری در خوشبختی زندگی عروس و داماد نخواهد داشت. پس چرا عده‌ای اصرار بر تجملات با قیمت بسیار گزاف دارند؟
٠٩:١٨ - 1397/04/27

ادامه مطلب


زیباشدن با چند رشته «نخ»؟

زیباشدن با چند رشته «نخ»؟

منشی دکتر اک... تلفن را برمی‌دارد: «عوارض جانبی ندارد، اگر بینی استخوانی باشد، بهتر جواب می‌دهد. هزینه‌اش بین یک‌میلیون و سیصد‌هزار تا یک‌میلیون و چهارصد‌هزار تومان می‌شود.» و گوشی را قطع می‌کند.
٠٥:٥٦ - 1397/04/09

ادامه مطلب2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

پربيننده ترين ها