صفحه اصلي > گزارش 
آرزوهایت را شوت کن

آرزوهایت را شوت کن

کافی است چند دقیقه‌ در اینترنت جست و جو کنید تا سایت‌های رنگارنگ زیادی در این زمینه بیابید. سایت‌ها و صفحه‌هایی که شاید در نگاه اول فقط نتایج لیگ‌های داخلی و خارجی را پیش‌بینی می‌کنند اما در واقع خیلی از آنها سایت‌‌های شرط‌بندی هستند که روزانه میلیون‌ها تومان پول به جیب می‌زنند.
٠٥:٥٩ - 1396/07/02

ادامه مطلب


دخترانی که دکور برنامه شما می‌شوند!

دخترانی که دکور برنامه شما می‌شوند!

شاید برایتان عجیب به نظر برسد اما شرکت‌هایی وجود دارند که در آپشن‌هایی که برای برگزاری مراسم‌های شما دارند، از «آدمیزاد» به عنوان دکور و آکسسوار استفاده می‌کنند.
٠٩:٣٨ - 1396/06/22

ادامه مطلب


کاسبی واقعی در دنیای مجازی

کاسبی واقعی در دنیای مجازی

نوشین 31 ساله خانه دار و عاشق آشپزی و سفره آرایی است. دوره آموزشی خاصی ندیده، به آشپزی به چشم تفریح نگاه می‌کند. دوست دارد حاصل کارش را با دیگران به اشتراک بگذارد؛ از راه عکس‌هایی که در صفحه اینستاگرام‌اش می‌گذارد. عکس‌های رنگی و اشتهابرانگیز. غذا می‌پزد، آن را در ظرفی زیبا می‌کشد و تزئین می‌کند و از حاصل کار، عکس می‌گیرد. با همین عکسها توانسته 46K فالوئر به دست بیاورد. عدد قابل توجهی است؛ آنقدر که بتواند برای نوشین کسب درآمد کند.
٠٥:٠١ - 1396/06/12

ادامه مطلب


یک روز از زندگی دستفروش تحصیلکرده

یک روز از زندگی دستفروش تحصیلکرده

از شیر مرغ تا جان آدمیزاد در بساط‌شان پیدا می‌شود. با این که اغلب جنس‌هایی که می‌فروشند چینی است ولی به گفته تعدادی از مشتریان کار راه‌انداز است. از گل‌سری که می‌توان با ۵۰۰تومان ناقابل خرید تا انواع لوازم خیاطی و خوراکی و لوازم آرایش که نهایتا ۱۰هزار تومان و حتی ارزان‌تر از آنچه تصور کنیم یافت می‌شود.
٠٧:٠٠ - 1396/06/04

ادامه مطلب


فالت بگیـرم ...

فالت بگیـرم ...

همه چیز از روزی شروع شد که بعدازظهری در خیابان ولیعصر قدم می‌زدم و چشمم به چند زن کولی افتاد که خودشان را میان چادرهای تیره پیچیده‌ و نشسته‌ بودند کنار پیاده‌رو و به رهگذرانی که از کنارشان عبور می‌کردند، می‌گفتند: «آهای خانم، آهای آقا! بیا فالت رو بگیرم تا بفهمی آینده‌ات چی میشه و چی سرت می‌یاد.»
٠٧:٠٢ - 1396/05/25

ادامه مطلب


آرزوهای سفیدی که میان زباله های سیاه دفن می شود!

آرزوهای سفیدی که میان زباله های سیاه دفن می شود!

نوجوان چشم بادامی آن چنان سیاه و دودی شده که هر کس نداند گمان می‌کند ذغال‌فروش است، شلوارش که حداقل سه سایز بزرگ‌تر از اندازه اصلی‌اش می‌زند، چند تای بزرگ از پاچه‌ها خورده و پیراهن بلندش هم تا نزدیکی‌های زانو رسیده است و دستان پیر و چروکش از پیری زودرس او خبر می دهند تا کمر داخل سطل های زباله خم می شود و کسیه ها را یکی پس از دیگری خالی می کند تا بالاخره نانی که به قیمت جانش تمام می شود را پیدا کند.
٠٧:١٨ - 1396/05/08

ادامه مطلب


موانع وام ازدواج برای جوانان

موانع وام ازدواج برای جوانان

طرح ضربتی بانک مرکزی که امروز آغاز می شود ساز و کار ساده ای دارد؛ قرار است پول زیادی به عنوان منابع تسهیلات بین حدود 11 بانک و موسسه مالی تقسیم شود تا آن را بین متقاضیان وام ازدواج تقسیم کنند.
٠٦:٠٩ - 1396/05/01

ادامه مطلب


خانه دوست همین جاست

خانه دوست همین جاست

فکر بکر یک خیر یزدی و برادرانش بزرگترین سد راه نوعروس و دامادهای «محمد آباد» را شکست. روزهای سراسر فقر کودکی نه تنها برای این برادران به خاطراتی آزار‌دهنده بدل نشده بلکه باعث شده از فرصت بی‌تکرار زندگی، ناب‌ترین لحظه‌ها را توشه راه‌شان کنند،
٠٤:٤١ - 1396/04/27

ادامه مطلب2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

پربيننده ترين ها