صفحه اصلي > گزارش 
از خودکشی در زندان تا مدرسه؛ چرا؟!

از خودکشی در زندان تا مدرسه؛ چرا؟!

خبر خودکشی کاووس سیدامامی، مدرس جامعه شناسی دین در دانشگاه امام صادق و فعال محیط زیست در روز جمعه ۱۹ بهمن باعث پرسش در جامعه دانشگاهیان و فعالان مدنی و سیاسی شد تا جایی که برخی خبرهای ضد و نقیض از علت فوت این مدرس دانشگاه نوشتند.
٠٩:٤٧ - 1396/11/25

ادامه مطلب


روزهایی که سر کوچه، تلف می‌شود

روزهایی که سر کوچه، تلف می‌شود

ساعت یازده صبح است باید سرکارشان باشند، اما نیستند و زیرسایه درخت تنومندی نشسته‌اند و از آرزوهایشان حرف می‌زنند. از خواسته‌ها و دغدغه‌های‌شان می‌گویند و از بیکاری که بلای جان‌شان شده.
٠٧:٤٦ - 1396/11/12

ادامه مطلب


یک بطری آب صد درصد فرانسوی

یک بطری آب صد درصد فرانسوی

کسی چه می‌داند. لابد وقتی آب فرانسوی می‌خوری، می‌توانی چشمانت را ببندی و تا کافه‌های ساحل چپ پاریس بروی. تا لب رود سن و خلاصه کلی احساس خارجی بودن کنی.
٠٥:٥١ - 1396/11/02

ادامه مطلب


جهیزیه ها از خزانه تا قلهک

جهیزیه ها از خزانه تا قلهک

لیست بلند و بالای خرید جهیزیه، نفس را در سینه پدر عروس حبس می کند. نه فقط پدر، بلکه نفس عروس هم بالا نمی آید. در بین دوراهی بزرگی قرار گرفته است. نمی داند به فکر جیب پدر باشد تا بعد از عروسی کمرش خم نشود و یا به اینکه جهیزیه ای بخرد لاکچری که تا کنون هیچ کس در اقوام خود و همسرش آن را ندیده باشند.
١٠:٣٠ - 1396/10/27

ادامه مطلب


آرایشت را پاک کن، بعد وارد شو

آرایشت را پاک کن، بعد وارد شو

شرایط ورود برخی درمانگاه‌‌ها و بیمارستان‌های پایتخت طوری است که به زنان مانتویی خدمات نمی‌دهند و همه باید با چادر وارد شوند. در واقع چادر در این درمانگاه‌ها اجباری است و بیماران زن حتی در اتاق عمل هم باید مقنعه سرشان کنند.
٠٤:٥٣ - 1396/10/21

ادامه مطلب


همکاران زن، کابوسی برای زنان

همکاران زن، کابوسی برای زنان

همه زن ها در حرف هایشان می گویند به شوهرمان آنقدر اعتماد داریم که برایمان مهم نیست اگر در جمع هزاران زن دیگر قرار بگیرند. اما در دلشان حتی می خواهند بدانند همان یک همکار زنی که در اداره آنها کار می کند چه شکلی دارد. و این به دلیل بی اعتمادی به همسرشان نیست بلکه از سر کنجکاوی های زنانه است.
١١:٠٧ - 1396/10/12

ادامه مطلب


بازی کن و پول دربیار!

بازی کن و پول دربیار!

«اگر خیلی حرفه ای باشید، شاید سالانه به ٣٠ تا ٤٠ میلیون درآمد برسید مثل بازیکن فوتبالی که به آن حقوق می‌دهند، برای گیمرها هم حقوق هفتگی یا ماهانه در نظر می‌گیرند. الان خیلی از باشگاه‌های اروپایی گیمر دارند. مثل پاری‌سن‌ژرمن، شالکه، ولفسبورگ، وستهام و...»
٠٣:٥٦ - 1396/10/04

ادامه مطلب


هزینه های عجیب  نگهداری از حیوانات خانگی!

هزینه های عجیب نگهداری از حیوانات خانگی!

پسر جوانی در حال توپ بازی با سگ خود در پارک است. از او درباره هزینه های نگهداری حیوان خانگی اش می پرسم می گوید، ماهیانه حدود 800 هزار تومان تا یک میلیون تومان خرج سگش می کند.
٠٨:٥٥ - 1396/09/25

ادامه مطلب2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

پربيننده ترين ها