صفحه اصلي > گزارش 
خانه دوست همین جاست

خانه دوست همین جاست

فکر بکر یک خیر یزدی و برادرانش بزرگترین سد راه نوعروس و دامادهای «محمد آباد» را شکست. روزهای سراسر فقر کودکی نه تنها برای این برادران به خاطراتی آزار‌دهنده بدل نشده بلکه باعث شده از فرصت بی‌تکرار زندگی، ناب‌ترین لحظه‌ها را توشه راه‌شان کنند،
٠٤:٤١ - 1396/04/27

ادامه مطلب


تحصیل در وقت اضافه

تحصیل در وقت اضافه

مدرسه تابلو ندارد، اما اسمش فرهنگ است. بچه‌ها همه سر کلاس‌اند. لابد فکر می‌کنید تابستان و مدرسه؟ بله اینجا خیلی‌ها برای درس خواندن عجله دارند. همه کلاس‌های درس این مدرسه در تابستان هم دایر است. مدرسه خودگردان مربع شکل با دیواهای آبی رنگ، ویژه کودکان مهاجر افغان. اغلب چند سالی بازمانده از تحصیل. چند کلاس در طبقه پایین و چند کلاس در طبقه بالای این ساختمان کوچک.
٠٧:٤٢ - 1396/04/20

ادامه مطلب


کولر اهواز خراب است، لطفاً سؤال نکنید

کولر اهواز خراب است، لطفاً سؤال نکنید

اهواز تا چند سال پیش این‌طور نبود، بزرگ شدن شهر، زیاد شدن ماشین‌ها، فلرهای شرکت نفت و مشکلات زیست محیطی، عامل این گرماست، تازه این حال خوبمان است، از یکی دو هفته دیگر اهواز شرجی می‌شود و آن وقت اصلاً نمی‌شود نفس کشید.
٠٦:٠١ - 1396/04/17

ادامه مطلب


هر نفس یک آجر

هر نفس یک آجر

اینجا خانه فقر است؛ در این خانه نه خبری از اینترنت و دنیای مجازی است و نه اعضای خانواده چشم و گوششان را به سیستم ‌های هوشمند سپرده اند، مردمان این خانه در دنیای واقعی زندگی می کنند دنیایی که شاید برای خیلی از ما که دل به عالم مجازی سپرده ایم، مفهومی نداشته باشد.
٠٨:٥٨ - 1396/04/12

ادامه مطلب


هزینه آب 30 درصد درآمد روزانه کارواش ها را می بلعد

هزینه آب 30 درصد درآمد روزانه کارواش ها را می بلعد

سود این کسب و کار به صورت ماهیانه بین 20 تا 25 میلیون تومان است که تنها در دو هفته اول فروردین به کمترین میزان خود می رسد. گاهی درآمد یک کارواش در هفته اول فروردین به زیر روزی 100 هزار تومان تقلیل می یابد.
٠٦:٣٠ - 1396/04/07

ادامه مطلب


اعتیاد روی خط آمار

اعتیاد روی خط آمار

در حالی که آمار جدید ستاد مبارزه با موادمخدر حکایت از مصرف 67 درصدی تریاک در میان جمعیت دو میلیون و 800 هزار نفری معتادان دارد،‌ کاهش قابل توجه مصرف شیشه از 26 درصد در سال 90 به 8 درصد در سال 96 را می‌توان یکی از دستاوردهای دستگاه‌ها و نهادهای مختلف در امر فرهنگ‌سازی و پیشگیری از مصرف مواد مخدر خواند.
٠٥:٤٣ - 1396/04/04

ادامه مطلب


رویای آرنولد شدن با عضله های آمپولی !

رویای آرنولد شدن با عضله های آمپولی !

سالن‌های بزرگ و کوچک بدنسازی، مدت‌هاست که از ازدحام آدم‌هایی که می‌آیند و می‌روند، به نفس نفس افتاده‌اند؛ فرصتی که پای خیلی از جوان‌ها را به باشگاه‌ها باز کرده است؛مردان جوانی که «کوهی از عضله بودن» را حسرت می‌کشند و زنان و دخترانی که در آرزوی شباهت هرچه بیشتر با مانکن‌های کمرباریک پشت ویترین مغازه‌ها هستند...
٠٦:٥٦ - 1396/03/31

ادامه مطلب


بفرمایید سنگ داغ آتش‌فشانی

بفرمایید سنگ داغ آتش‌فشانی

خیلی‌ها ماسورها را افراد قوی‌هیکلی تصور می‌کنند با دست‌های پهن و زور و بازوی مثال‌زدنی اما در مرکزی که مرضیه در آن کار می‌کند بیشتر ماسورها مثل او دختران و زنان جوانی هستند با دست‌های ظریف
٠٧:٠٧ - 1396/03/22

ادامه مطلب2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

سرخط آخرين مطالب
پربيننده ترين ها