صفحه اصلي > گزارش 
حباب جهیزیه!

حباب جهیزیه!

خیابان خلوت است و مغازه‌ها از آن خلوت‌تر، به ندرت یک وانت یا کامیون برای خالی کردن بار وارد چهارراه می‌شود، اگر هم بعد از چند ساعت سر و کله ماشینی پیدا شود، بار زیادی ندارد. ‌ خبری نیست از تریلرهایی که بارهای بزرگ کارخانه‌ها و نمایندگی‌ها را برای فروشگاه‌های این بازار می‌آوردند، از مشتری هم خبری نیست مثل قبل نیست که خانواده‌ها گروه گروه برای تهیه جهیزیه این بازار را بالا و پایین کنند، کم پیش می‌آید در یک مغازه باز شود و کسی به قصد خرید پا به آن بگذارد.
٠٨:٣٦ - 1397/05/24

ادامه مطلب


می‌خواهم زنده بمانم اگر دلار بگذارد ...

می‌خواهم زنده بمانم اگر دلار بگذارد ...

سرطان درد است، هم برای بیمارانی که با آن دست و پنجه نرم می‌کنند و هم برای خانواده‌هایی که عزیزشان با این درد سر می‌کند اما این درد فقط جسمی و روحی نیست، چون این روزها با آشفته بازار ارز، درد نداری هم به مشکل این بیماران و خانواده‌هایشان اضافه می‌شود و جیب بیمار و خانواده‌اش را با هزینه بالای آزمایش، دارو و شیمی‌درمانی‌خالی می‌کند.
٠٣:٠١ - 1397/05/15

ادامه مطلب


از بالن سواری تا اسکورت در عروسی‌های لاکچری

از بالن سواری تا اسکورت در عروسی‌های لاکچری

هزینه عروسی چه گران و چه ارزان باشد، تاثیری در خوشبختی زندگی عروس و داماد نخواهد داشت. پس چرا عده‌ای اصرار بر تجملات با قیمت بسیار گزاف دارند؟
٠٩:١٨ - 1397/04/27

ادامه مطلب


زیباشدن با چند رشته «نخ»؟

زیباشدن با چند رشته «نخ»؟

منشی دکتر اک... تلفن را برمی‌دارد: «عوارض جانبی ندارد، اگر بینی استخوانی باشد، بهتر جواب می‌دهد. هزینه‌اش بین یک‌میلیون و سیصد‌هزار تا یک‌میلیون و چهارصد‌هزار تومان می‌شود.» و گوشی را قطع می‌کند.
٠٥:٥٦ - 1397/04/09

ادامه مطلب


نایک اوت شد! +عکس

نایک اوت شد! +عکس

بازی ایران و مراکش که تمام شد، هیاهو و شادی مردم کشورمان از پیروزی ملی پوشانمان در اولین بازی شان در جام جهانی که شروع شد، فضای مجازی پر شد از یک هشتگ اختصاصی؛ هشتگی که مخاطبش یکی از برندهای مطرح تولید محصولات ورزشی بود.
٠٨:٠٦ - 1397/03/31

ادامه مطلب


قبر ویلایی در بهشت زهرا!

قبر ویلایی در بهشت زهرا!

در حالیکه مسئولان بهشت زهرا قیمت قبر بالای 15 میلیون تومان در بهشت زهرا را رد می‌کنند اما در همین قبرستان پول های نجومی برای قبر رد و بدل می شود و فروشندگان راه کارهای قانونی برای واگذاری پیش روی مشتریان می‌گذارند.
٠٧:٤٥ - 1397/03/19

ادامه مطلب


 نان، آب، موتور چینی

نان، آب، موتور چینی

حق‌تقدم با ‌موتورسیکلت سواران است‌؛ هرچه به بازار تهران نزدیک‌تر می‌شوید این قانون نانوشته بیشتر ثابت می‌شود، در چهارراه سیروس تهران ده‌ها موتور سوار با موتورهای چینی‌شان ایستاده‌اند، ده‌ها موتور سوار دیگر در حال صید مسافر هستند و ده‌ها موتور سوار نیز با شتاب فراوان ویراژ می‌دهند، دراین آشفته بازار، اما موتورسواران برای خود قوانینی دارند ، آنها با توجه به علاقه و حرفه‌شان موتورسیکلت انتخاب می‌کنند برخی از آنها آنقدر در این زمینه مهارت دارند که شغل و زندگی فرد را با توجه به موتورسیکلتی که سوار می‌شود آنالیز می‌کنند.
٠٦:٢٣ - 1397/03/05

ادامه مطلب


کاسبی با مرحوم تازه درگذشته!

کاسبی با مرحوم تازه درگذشته!

گورستان‌های بزرگ در کلانشهرها، این روزها به مکانی برای کسب درآمد برخی افراد سودجو تبدیل شده؛ کسب درآمدی که گاهی شکل دوز وکلک به خود می‌گیرد! کسانی که در روزهایی از هفته برای سر زدن به عزیزان از دست رفته شان به آرامستانی مانند بهشت زهرا (س) تهران می‌روند، بخصوص در روزهای تعطیل، با انبوهی از افراد مواجه می‌شوند که به‌دنبال کسب درآمد هستند.
٠٩:٠٦ - 1397/02/25

ادامه مطلب2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

پربيننده ترين ها