صفحه اصلي > پیشنهاد سردبیر 
۴ عامل مهم فاصله گرفتن مردم از روحانیون

۴ عامل مهم فاصله گرفتن مردم از روحانیون

عضو جامعه مبلغان کشور می گوید که توجیه گر غلط ها و اشتباهات و مایه گذاشتن از دین، اهل بیت (ع)، قرآن و حدیث، دیوار حائلی که برخی از روحانیون بین خودشان و مردم کشیدند و حضور کمرنگی که در اجتماع دارند، عدم شفاف سازی وضعیت اقتصادی روحانیون و همچنین عدم شفافیت در کارکردهای روحانیت از مهمترین عواملی است که باعث فاصله گرفتن مردم از روحانیت شده است.
٠٧:٠٨ - 1397/05/22

ادامه مطلب


ریخت و پاشگران انرژی

ریخت و پاشگران انرژی

از بدنه دولت هستند، خودی حساب می‌شوند، اهل یک خانواده‌اند، سر یک سفره می‌نشینند و با این حال ساز مخالف می‌زنند و خودشان به توصیه‌های دولت عمل نمی‌کنند! توصیه‌هایی که انتظار دارند آحاد ملت در نقاط مختلف کشور از شلوغ‌ترین شهرها گرفته تا دورافتاده‌ترین روستاها رعایت کنند؛ توصیه‌هایی که قرار است به کاهش مصرف انرژی منجر شود، آن هم درست در تابستان داغی که گرمایش نفس می‌بُرد و جان به لب می‌رساند.
٠٢:١٦ - 1397/05/14

ادامه مطلب


پلاستیک‌آباد!

پلاستیک‌آباد!

محصولات پلاستیکی گلوی رودخانه‌ها را بند می‌آورد. کشاورزان هر روز برای باز کردن مسیر آبراهه باغ و مزرعه‌شان ساعت‌ها وقت صرف جمع کردن پلاستیک‌ها می‌کنند. جمع‌آوری پلاستیک از مخازن سدهای کشور، پای ثابت برنامه‌های دولت است. روی هر بوته مرتعی یا درختان جنگلی که محل عبور گردشگران است، کیسه‌های پلاستیکی خودنمایی می‌کنند. بیراه نیست اگر بگوییم صحرا و بیابان و جنگل به محاصره پلاستیک‌ها درآمده‌اند.
٠٦:٢٠ - 1397/04/30

ادامه مطلب


نظریه‌ی عشق آزاد!

نظریه‌ی عشق آزاد!

"نظریه‌ی عشق آزاد"؛ تفکر لیبرالیستی است که در چند سال اخیر با سرعتی فزاینده جهان را در بر گرفته و در پی آن است تا ابعاد مختلف زندگی بشر را با آزادی بی‌قید و شرط همراه ساخته و مرزها و خط قرمزها را در هم شکند.
٠٣:٥١ - 1397/04/28

ادامه مطلب


زندگی مجازی ایرانی

زندگی مجازی ایرانی

در ایران امروز مطابق آمارهای رسمی کشور، حدود 100 میلیون تلفن همراه و تبلت فعال در کشور وجود دارد که از این تعداد 42 میلیون کاربر به خدمات پهن باند دسترسی دارند که اگر این تعداد کاربر را از جمعیتی که به دلیل سن نمی توانند از گوشی و ‌تبلت استفاده کنند جدا کنیم، ضریب نفوذ بالایی به دست می‌آید.
٠٤:١٦ - 1397/04/24

ادامه مطلب


سهم ما در نجات قطره‌ها

سهم ما در نجات قطره‌ها

تازه به اواسط اولین ماه از فصل تابستان رسیده‌ایــم. هوا ناجوانمردانه گرم است و سایه بحران خشکسالی و بی‌آبی، به شکل ترسناکی بر سر کشورمان است.
٠٥:٤٧ - 1397/04/17

ادامه مطلب


چرا

چرا "فساد" مهمترین مشکل جامعه ایران است؟

"در چنین جامعه‌ای که به قول "امیل دورکیم" «رسیدن به هدف با راه‌هایی که برای رسیدن به هدف طی می‌شود تناسب ندارد» مردم احساس می‌کنند هرچقدر قانونمند و سالم باشند ممکن است به هدف نرسند. این احساس موجب ناامنی فکری خواهد شد."
٠٤:١٨ - 1397/04/17

ادامه مطلب


صدا و سیما چگونه «قماربازی» را حلال کرد؟

صدا و سیما چگونه «قماربازی» را حلال کرد؟

برای این گزارش می‌شد تیترهای زیادی زد؛ مثلا «راه‌اندازی کازینوی حلال در صدا و سیما» یا «قماربازی در رسانه ملی» و یا هر چیزی مثل این‌ها؛ اما پرسش اصلی ما این است که صدا و سیما چگونه «قماربازی» را حلال کرد و سود حاصل از این قماربازی دقیقا به جیب چه کسی یا کدام ارگان می‌رود؟
٠٧:٤٣ - 1397/04/14

ادامه مطلب2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

پربيننده ترين ها