صفحه اصلي > پیشنهاد سردبیر 
هشداری برای سبقت غیرمجاز خودکشی!

هشداری برای سبقت غیرمجاز خودکشی!

قطع نفَس و رسیدن به ایستگاه آخر زندگی به عنوان معضلی برای جامعه و حتی اقتصاد هر کشوری محسوب می شود و توجه ویژه به آن ابعاد متعددی دارد که باید بدانیم راه‌کارهای پیشگیرانه برای سلامت روانی اجتماع مفید خواهند بود زیرا سدی بزرگ برای این معضل محسوب می‌شود.
٠٦:٣١ - 1396/04/26

ادامه مطلب


روند رو به رشد تجاوز به عنف در ایران

روند رو به رشد تجاوز به عنف در ایران

خشونت علیه زنان معضلی است که در همه جوامع و دوران ها مطرح بوده است و تا کنون نیز نه تنها از این اقدام غیر انسانی کاسته نشده بلکه افزایش یافته و به اشکال آن نیز اضافه شده است؛ «تجاوز جنسی» یکی از مواردی است که به عنوان مصداقی از خشونت علیه زنان و همچنین به مثابه نقض حقوق بشر از آن یاد می شود که هر روزه در سراسر جهان، بسیار رخ می دهد.
٠٦:٠٥ - 1396/04/24

ادامه مطلب


فریاد بلندی به نام «آتنا»

فریاد بلندی به نام «آتنا»

معاون اول رئیس‌جمهوری، وزیر بهداشت، وزیر آموزش و پرورش و رئیس سازمان بهزیستی نسبت به قتل «آتنا» واکنش نشان دادند جلالی، روانپزشک: سیاسی کردن پرونده آنتا و پیوند زدن آن با ‌هزار مسأله دیگر، تغییر نگرش ایجاد نمی‌کند، بلکه تنها فرصتی برای تخلیه هیجانی جامعه است شیوا دولت‌آبادی، عضو هیأت‌مدیره انجمن حمایت از حقوق کودکان: لازم است آموزش و پرورش یک اقدام آشکار و جدی برای آگاهی‌های جنسی بردارد
٠٥:٤٠ - 1396/04/24

ادامه مطلب


گسترش روزافزون عقاید خرافی در بین نوجوانان

گسترش روزافزون عقاید خرافی در بین نوجوانان

خرافات و باورهای ماورا الطبیعی در همه اعصار تاریخی جزئی جدایی ناپذیر از زندگی انسان بوده است. از جادوگرانی با چهره های نقاشی شده که برای تاثیرگذاری بر طبیعتی که در انسان در برابرش بی دفاع بوده تلاش کردند تا فالگیران و رمالان اینترنتی که شبکه های اجتماعی را اتاق خلوت امنی برای مطامع سودجویانه خود دیده اند تصویری ثابت از انسان در ذهن دارند. تصویری از چهره ای ناآگاه که می تواند هرگونه هزینه ای را برای خبری از آینده نامعلوم و یا حل مشکلی از مشکلات لاینجل بپردازد.
٠٧:٥٢ - 1396/04/17

ادامه مطلب


«گل» دومین مخدر مصرفی کشور

«گل» دومین مخدر مصرفی کشور

هرچند گل در باور عمومی حتی کم خطرتر از حشیش و ماری جوانا معرفی شده است، می‌تواند آنقدر خطرناک باشد که با یک بار مصرف، فرد معتاد شود، چرا که به طور مستقیم بخش‌های مسئول آرامش بخشی را در مغز فلج کرده و خود جایگزین آن می‌شود بنابراین با مصرف نکردن گل، فرد دچار اظطراب شدید، بیقراری، وحشت زدگی، تپش قلب شدید و... می‌شود
٠٧:٤٨ - 1396/04/12

ادامه مطلب


اخلاق در جامعه ضعیف و ناقص ارایه شده است

اخلاق در جامعه ضعیف و ناقص ارایه شده است

حجت‌الاسلام‌ والمسلمین دکتر مرتضی جوادی آملی با بیان اینکه اخلاق در جامعه ما بسیار ضعیف و ناقص ارایه شده است اظهار کرد: جامعه ای که اخلاقی نباشد قطعا فقه نمی­تواند آن جامعه را به یک فضای پایدار و ثابت برساند و متاسفانه این چالش بین فقه و اخلاق باعث می شود که هر دو ساقط شوند، نه فقه در جایگاه خودش قرار بگیرد و کارآمدی لازم را داشته باشد و نه اخلاق بتواند از درون انسان ها را بسازد و انسان را از سعادت بهره مند کند.
٠٨:٤٠ - 1396/04/11

ادامه مطلب


اینجا خانواده نشسته ها

اینجا خانواده نشسته ها

شوخی های اجتماعی، فرهنگی و سیاسی برای طنزپردازان پرهزینه است و دشوار، برای همین در یک مسابقه که خنداندن بدون محتوا را ملاک خود قرار داده، راحت ترین کار این است که شوخی های رایج و بعضاً سخیف شبکه های اجتماعی را با اندکی تغییر و طوری که مخاطب بفهمد اشاره ماجرا به چیست ارائه کنی تا رای بیشتری جمع کنی!
٠٠:٣٤ - 1396/04/08

ادامه مطلب


تجمل‌گرایی روی اعضای بدن!

تجمل‌گرایی روی اعضای بدن!

سال گذشته برای دومین بار بینی‌‌اش را به دست جراح سپرد. از نتیجه چندان راضی نیست و تصمیم گرفته این باربه پزشکی جدید مراجعه کند. برای تیره کردن پوستش مرتب به سالن زیبایی می‌رود و در سولاریوم قرارمی گیرد. موهایش را هرماه به رنگی جدید درمی‌آورد. رنگ تتوی ابروانش باید با موهایش همخوانی داشته باشد. چانه‌‌اش را با شانه‌‌اش همتراز می‌کند و برای داشتن اندام ایده‌آل درکنار ورزش در باشگاه، هر از گاهی به پزشک مراجعه می‌کند.
٠٤:٣٧ - 1396/04/04

ادامه مطلب2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

سرخط آخرين مطالب
پربيننده ترين ها