صفحه اصلي > پرونده ویژه 
چند می‌گیری جهیزیه طراحی کنی؟

چند می‌گیری جهیزیه طراحی کنی؟

این روزها اگر بین آگهی‌های خدماتی بگردید، نمونه‌هایی را پیدا می‌کنید که جزو مشاغل عجیب هستند. یکی از آنها شغلی است به اسم «چیدمان جهیزیه» که گویا پول خوبی هم برای صاحبانش به همراه دارد.
٠٥:٣٦ - 1397/04/09

ادامه مطلب


ترین ها به سبک ایرانی!

ترین ها به سبک ایرانی!

اهمیت ندادن به مبانی عقلی و معنوی در تصمیم‌گیری و نحوه‌ی مصرف، لذت‌جویی، تجمل‌گرایی و ... از جمله مواردی است که باعث شده‌ در بسیاری از رتبه‌های نامطلوب، ایران در ردیف‌های برتر قرار گیرد.
٠٦:٤٧ - 1396/11/29

ادامه مطلب


غده اعتماد به نفس، نوک دماغ است !

غده اعتماد به نفس، نوک دماغ است !

برخی از یافته‌‌های پژوهشی نشان می‌دهند که افراد پس از جراحی زیبایی، نتایج اجتماعی-روانی مثبتی را تجربه می‌کنند. کاهش اضطراب، افزایش اعتماد به نفس، رضایت از تصویر بدنی، تقویت عملکرد اجتماعی، بهبود کیفیت زندگی و روابط با دیگران از جمله این عوامل هستند.
٠٧:٣٢ - 1396/09/21

ادامه مطلب


تحول خانواده در ایران

تحول خانواده در ایران

مدت ها است که گزارش هایی درباره الگوهای نامتعارف از زندگی خانوادگی از جمله ازدواج سپید منتشر شده است. این پدیده که با عنوان زوج زیستی (Cohabitation) از آن نام برده می شود اغلب در بین کسانی که قبلا ازدواج ناموفق یا طلاق را تجربه کرده اند شایع تر است.
١٥:٥٧ - 1396/02/03

ادامه مطلب


سبک زندگی مردم قاره سبز

سبک زندگی مردم قاره سبز

چرا باید درباره مردم دنیا مطالعه کنیم؟ مطالعه زندگی مردم در دیگر نقاط دنیا کاری مثل سفر است؛ به ما نشان می‌دهد زندگی و دنیا چیزی بیشتر از آن است که ما فکر می‌کنیم. به ما نشان می‌دهد انسان‌هایی مثل ما به آنچه شاید برای ما دشوار باشد رسیده اند یا هنوز با بسیاری از دستاوردهای زندگی اجتماعی و فرهنگی ما فاصله دارند.
١٥:٢٨ - 1396/01/28

ادامه مطلب


زنان ایرانی چقدر هزینه آرایش می‌کنند؟

زنان ایرانی چقدر هزینه آرایش می‌کنند؟

آرایش صورت نقش بسیار مهمی در زندگی ما ایفا می‌کند. خانم‌ها عکس‌ها و ویدئوهایی از صورت‌های نیمه‌آرایش‌شده خود به اشتراک می‌گذارند و آرایش‌کردن را حق خود و انتخابی شخصی می‌دانند و البته که این کار را صرفاً برای پوشاندن نقص‌های خود یا برای جلب توجه انجام نمی‌دهند.
١٧:٣٥ - 1396/01/14

ادامه مطلب


پرونده ویژه نوروز ۹۶

پرونده ویژه نوروز ۹۶

همتای واژه (عید ) در زبان های ایرانی ( جشن ) یا (یسن) است. از ریشه yazبه معنای ستایش ، نیایش و پرستش ( ایزد) به معنای ستایش شده و نیایش شده نیز از همین ریشه است. ( جشن) واژه ای ایرانی، مذهبی و بسیار كهن است. این واژه كه باری گران از معناها سنت های ویژه ایرانی را بر دوش دارد، در اصل عبارت بوده است از برپایی مراسم نیایش و سپاس به مناسبت رخداد یك پیروزی ، یك واقعه اجتماعی یا یك معجره آسمانی كه سودی برای اجتماع داشته باشد.
١٦:٤٢ - 1395/12/30

ادامه مطلب


زیـــر تیــغ زیبــایــی

زیـــر تیــغ زیبــایــی

این روزها دیدن چهره های دستکاری شده هنرپیشه ها آنقدر برایمان عادی شده است که ناخودآگاه زیبایی طبیعی هر بازیگری را هم به عمل های جراحی اش نسبت می دهیم. تعجبی هم ندارد. در کشوری که یکی از پیشتازان عمل جراحی زیبایی در دنیاست و ملاک های زیبایی طبیعی جای خودش را با عمل های پر خرج زیبایی عوض کرده است، ستاره ها هم با چهره های مصنوعی، شانس بیشتری برای تصاحب قلب مردم پیدا کنند! به خصوص این که آنقدر عمل زیبایی رایج شده که اگر کسی که پول دارد و در مرکز توجه است عمل نکند جای تعجب دارد! جالب اینجاست که بازیگران مرد هم از قافله عمل های جراحی زیبایی به ویژه بینی عقب نیفتاده اند.
١٨:٠٠ - 1395/12/01

ادامه مطلب2 3 4 5 6 صفحه بعدی >>

پربيننده ترين ها