صفحه اصلي > شرح خبر 


Share
کدخبر: ١١٤١١
تاريخ انتشار: ٠٩:٣٣ - 1396/11/17
ترک سیگار با پاکت هوشمند
ترک سیگار برای افراد سیگاری بسیار سخت است و به همین علت امروزه روش‌های مختلف دیجیتالی و غیردیجیتالی برای ترک سیگار وجود دارد ولی این روش‌ها به نوعی افراد سیگاری را یکباره به ترک سیگار تشویق می‌کنند که معمولاً این نوع روش‌ها چندان پاسخگوی نیاز کاربران نیست
ترک سیگار با پاکت هوشمند

به گزارش آی سبک، به تازگی یک پاکت سیگار هوشمندی اختراع شده است که به افراد سیگاری کمک می‌کند تا بتدریج سیگار خود را ترک کنند. ایده این دستگاه را یک راننده کامیون که از کشیدن زیاد سیگار خسته شده و نمی‌توانسته ترک کند ارائه داده است.

پاکت سیگار الکترونیکی Fitsmoke نام دارد. این دستگاه به وسیله یک اپلیکیشن که روی تلفن همراه هوشمند کاربر نصب شده و با توجه به نیازهای کاربر برنامه‌ریزی می‌شود. ابتدا کاربر باید مشخصات را وارد اپ کرده و میزان سیگار و مدت زمان ترک سیگار را تعیین کند.

به عبارتی این دستگاه ابتدا نیاز کاربر را شناسایی و مطابق با آن قفل پاکت باز می‌شود و می‌تواند از پاکت نخ سیگار برداشته و بکشد. به عبارتی این دستگاه دارای قابلیت شخصی‌سازی است و هر کاربر مطابق میل خود آن را تنظیم می‌کند. این دستگاه به همراه اپلیکیشن آن مربی افراد سیگاری در ترک سیگار محسوب می‌شود.

از آنجایی که میزان کم کردن سیگار به تصمیم خود کاربر بستگی دارد فرد سیگاری می‌تواند براحتی تعداد آن را کاهش دهد. به عبارتی کنترل کاهش تدریجی مصرف سیگار با میل کاربر است از این‌رو فرد قادر می‌شود به ترک سیگار اقدام کند، البته اگر فردی برای کشیدن سیگار هم بی‌قرار باشد دکمه اضطرار دارد و می‌تواند با فشار دادن آن یک نخ سیگار بکشد.

این دستگاه می‌تواند میزان مصرف سیگار کاربر را ردیابی کند و وی را به ادامه کار تشویق کند و در عین حال کاربر می‌تواند نتایج پیشرفت در ترک سیگار خود را با دیگران به اشتراک بگذارد این پاکت سیگار هوشمند مارس(اسفند) 2018 با قیمت 2 پوند راهی بازار می شود.

منبع: روزنامه ایران

برچسب ها:
ترک سیگار, پاکت هوشمند, سلامت,
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
پربيننده ترين ها