صفحه اصلي > شرح خبر 


Share
کدخبر: ١٠٤٤٠
تاريخ انتشار: ٠٨:١٧ - 1396/07/02
از رساله «الگوی مواجهه با مخالفان در سبک زندگی اسلامی» دفاع شد
سومین جلسه دفاع از پایان‌نامه‌های دانش‌پژوهان دوره تخصصی سبک زندگی اسلامی روز یکشنبه ۲۶ شهریور ۹۶ در مرکز تخصصی آل یاسین برگزار شد.
از رساله «الگوی مواجهه با مخالفان در سبک زندگی اسلامی» دفاع شد

 به گزارش آی سبک، سومین جلسه دفاع از پایان‌نامه‌های دانش‌پژوهان دوره تخصصی سبک زندگی اسلامی روز یکشنبه ۲۶ شهریور ۹۶ در مرکز تخصصی آل یاسین برگزار شد.

در این جلسه که با حضور اساتید و محققان برگزار شد آقای سید محمد امام، به تبیین و دفاع از رساله خود با عنوان «الگوی مواجهه با مخالفان در سبک زندگی اسلامی» پرداخت.

در این جلسه حجت الاسلام غلامحسن محرمی استاد راهنمای رساله موضوع سبک زندگی را یک مشکل و مسئله اساسی امروز جامعه ما دانست و این رساله را قوی و محکم و ممتاز دانست. در ادامه جلسه نویسنده رساله به تشریح ساختار و فرآیند تألیف آن شامل موارد ذیل پرداخت:

فصل اول کلیات، فصل دوم پیشینه مواجهه با مخالفان در سیره معصومان، فصل سوم شیوه‌های کلی مقابله با مخالفان، فصل چهارم شیوه مقابله با مخالفان مذهبی، فصل پنجم شیوه مقابله با اهل کتاب.

در ادامه جلسه حجت الاسلام یوسفی غروی استاد داور رساله ضمن تشکر از زحمات کشیده شده برای تألیف این رساله نکات و اشکالاتی را در رابطه با منابع و مصادیق ذکر شده، چکیده، پیشگفتار، اشکالات لفظی و سایر موارد در بخش‌های مختلف این رساله بیان کرد.

در این جلسه حجت الاسلام دکتر فعالی استاد مشاور رساله نکات مطرح شده را بسیار ارزنده و قابل توجه دانست و از مؤلف پایان‌نامه و اساتید داور و راهنما تقدیر نمود. در پایان استاد محترم راهنما به بیان نکات مثبت رساله و جمع‌بندی نهایی پرداخت.

منبع: معنویت

برچسب ها:
سبک زندگی اسلامی, موسسه سبک زندگی آل یاسین,
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
پربيننده ترين ها